Navigator
Navigator

 Все вещи исходят из необходимости: в природе нет ни добра, ни зла!
/Бенедикт Спиноза

  
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

 
Публикации

 • Завершення проекту "Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку"

 • Повідомляємо про завершення у січні 2016 року проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку», що успішно був реалізований Асоціацією енергоаудиторів за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


 • Огляд ринку Менеджмент-консалтингових послуг
 • Стаття надрукована в Галицьких контрактах, № 4, 2002 р.

  Менеджмент-консультант - управлінець над управлінцями.
  Існування інституту МК є визнанням того, що люди - найцінніший капітал будь-якого бізнесу.

  Загальні тенденції

  За останні десять років спостерігається дуже великий ріст ринку консалтингових послуг. Це пов'язано з глобалізацією світової економіки. Останні досягнення інформаційних технологій, глобальні інформаційні мережі змінили уявлення про межі підприємств...


 • Відпочинок без "задніх" думок. Новорічно-практичне ессе
 • Стаття надрукована в Галицьких контрактах, № 1-2, 2002 р.

  Кожна цивілізована людина має власного стоматолога. Кожна сім'я, що піклується про свій добробут - має свого сімейного юриста. Кожна успішна компанія має своїх менеджмент-консультантів. І головним призначенням менеджмент-консультантів (надалі МК) є ідентифікація і пошук шляхів ефективного вирішення завдань (проблем), які ставить перед їх клієнтами життя. За подібним принципом діють всі консультанти - починаючи з лоцманів, що здійснюють навігацію кораблів ризикованим фарватером і закінчуючи системними інтеграторами, що навчають персонал клієнта роботі з встановленими АСУ. Але ж яку відмінність вносить саме приставка " менеджмент"?


 • Менеджмент-консалтинг, як спосіб підвищення ефективності управління
 • Стаття надрукована в Галицьких контрактах, № 4, 2002 р. 

  Етапи надання консалтингових послуг.

  Прелюдія. Надання консалтингових послуг, як вже мовилось, починається з усвідомлення необхідності змін. Причому таких змін, які ви з об'єктивних причин не можете здійснити самі. Тоді такі зміни можуть бути запроваджені стороннім професіоналом - менеджмент-консультантом. Отже, усвідомлення в голові, ресурси для проведення реструктуризації в кишені - можна запрошувати представника консалтингової компанії.


 • Банкрутство методом реструктуризації, або Ваш консультант Вам і лікар
 • Стаття надрукована в журналі Office, № 4, 2001 р.

  Приймаючи в увагу нашу з Вам, дорогий читач, зайнятість, будемо вважати, що з основними понятійними і процедурними моментами справ про банкрутство ми розібралися в попередньому номері цього часопису. І тому є думка підвести риску таким висновком: проведення процедури банкрутства це процес, спрямований на відродження, а не на ліквідацію підприємства, у якому застосовується операційна реструктуризації і юридичної техніка для роботи, як із боржником, так і з кредиторами.

   
Услуги
Услуги PDF 

 

Консалтинговое объединение  „Навигатор”  работает для клиентов в режиме постоянного обслуживания,  специализируясь на: юридическом, тренинговом, кадровом и бухгалтерском  сопровождении деятельности а также обеспечении специалистами согласно заказов. Без дополнительного формализма и в удобный для вас способ Вы получите профессиональную поддержку и выполнение заказанных работ. Комбинация услуг и предоставление их единой командой  дает возможность обеспечить стабильную и эффективную работу Вашего бизнеса, освобождая Вам время для достижения новых целей и воплощения новых идей. 

Именно такой выбор специализаций дает нам возможность шире охватить потребности заказчика, что в свою очередь позволяет закрывать ключевые вопросы организаций и выполнять проекты как стандартные, так и очень специфические.

Имеем опыт в выполнении таких работ:

 1. Описание и формализация идей, целей, заданий и путей их реализации. 
 2. Построение стратегии и тактики развития бизнеса, территории, сегмента. Написания Стратегии или Плана развития как рабочего    документа.
 3. Предварительное исследование и расчет экономической эффективности создания бизнеса.
 4. Подготовка Бизнес плана или Инвестиционного планирования. 
 5. Регистрация юридического лица (холдинга). 
 6. Разработка стратегии деятельности компании, определение и описание конкретных мероприятий, которые необходимы для достижения целей и  заданий бизнесу. 
 7. Оценка финансовых рисков. 
 8. Получение финансирования (кредит, инвестиция) в случае недостаточности собственного капитала.
 9. Разработка маркетинговых стратегий, планирования рекламных компаний, PR- акций.
 10. Создание организационной структуры юридического лица, поиск и отбор персонала, обучение, запуск и организация работы компании.
 11. Разработка эффективной системы маркетинга.
 12. Построение внутренней системы планирования, бюджетирования, менеджмент-информацийной системы управления бизнесом. 
 13. Продажа бизнеса при достижении запланированных финансово-экономических показателей или следующий шаг развития – укрупнение, диверсификация и тому подобное.

Перейти к:

Обслуживанние бизнеса

 • Юридические услуги
 • Услуги по управлению человеческими ресурсами
 • Бухгалтерские услуги

Развитие бизнеса

 • Организационный консалтинг
 • Лидер-консалтинг
 • Бизнес-тренинги

Энергоаудит. Модернизация теплоэнергосистем

 


01001, м. Київ,                                                                  вул. Мала Житомирська, 16/3, офіс 4

Mala Zhytomyrska street, 16/3, office 4              01001, Kyiv, Ukraine

Тел:+ 38 044 537 63 30
Тел:+ 38 044 537 63 29
Тел/факс:+ 38 044 279 59 23
E - mail : info[at]navigator.net.ua