Navigator
Navigator

Всі речі походять з необхідності:

у природі немає ні добра, ні зла!

/Бенедикт Спінозa

 

Потом один из вас пусть вернется и отнесет все документы в канцелярию.

Когда "Школа бизнеса (покет)" Воан смотрел на них, я опустил взгляд на его запятнанные спермой брюки.

Я узнал, где можно застать мисс.

Таким образом, оба "Экономика эксплуатации парка оборудования Учебное пособие" ваших противника знали, какие карты у них на руках.

Они поступили проще, единодушно договорившись между собой умертвить мальчика и съесть его.

Сказал, что это будет еще забавнее сделать сюрприз для следующего оператора.

  
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

 
Публикації

 • Завершення проекту "Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку"

 • Повідомляємо про завершення у січні 2016 року проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку», що успішно був реалізований Асоціацією енергоаудиторів за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


 • Огляд ринку Менеджмент-консалтингових послуг
 • Стаття надрукована в Галицьких контрактах, № 4, 2002 р.

  Менеджмент-консультант - управлінець над управлінцями.
  Існування інституту МК є визнанням того, що люди - найцінніший капітал будь-якого бізнесу.

  Загальні тенденції

  За останні десять років спостерігається дуже великий ріст ринку консалтингових послуг. Це пов'язано з глобалізацією світової економіки. Останні досягнення інформаційних технологій, глобальні інформаційні мережі змінили уявлення про межі підприємств...


 • Відпочинок без "задніх" думок. Новорічно-практичне ессе
 • Стаття надрукована в Галицьких контрактах, № 1-2, 2002 р.

  Кожна цивілізована людина має власного стоматолога. Кожна сім'я, що піклується про свій добробут - має свого сімейного юриста. Кожна успішна компанія має своїх менеджмент-консультантів. І головним призначенням менеджмент-консультантів (надалі МК) є ідентифікація і пошук шляхів ефективного вирішення завдань (проблем), які ставить перед їх клієнтами життя. За подібним принципом діють всі консультанти - починаючи з лоцманів, що здійснюють навігацію кораблів ризикованим фарватером і закінчуючи системними інтеграторами, що навчають персонал клієнта роботі з встановленими АСУ. Але ж яку відмінність вносить саме приставка " менеджмент"?


 • Менеджмент-консалтинг, як спосіб підвищення ефективності управління
 • Стаття надрукована в Галицьких контрактах, № 4, 2002 р. 

  Етапи надання консалтингових послуг.

  Прелюдія. Надання консалтингових послуг, як вже мовилось, починається з усвідомлення необхідності змін. Причому таких змін, які ви з об'єктивних причин не можете здійснити самі. Тоді такі зміни можуть бути запроваджені стороннім професіоналом - менеджмент-консультантом. Отже, усвідомлення в голові, ресурси для проведення реструктуризації в кишені - можна запрошувати представника консалтингової компанії.


 • Банкрутство методом реструктуризації, або Ваш консультант Вам і лікар
 • Стаття надрукована в журналі Office, № 4, 2001 р.

  Приймаючи в увагу нашу з Вам, дорогий читач, зайнятість, будемо вважати, що з основними понятійними і процедурними моментами справ про банкрутство ми розібралися в попередньому номері цього часопису. І тому є думка підвести риску таким висновком: проведення процедури банкрутства це процес, спрямований на відродження, а не на ліквідацію підприємства, у якому застосовується операційна реструктуризації і юридичної техніка для роботи, як із боржником, так і з кредиторами.

   
Про компанію
Консалтингове Об'єднання "Навігатор"
Консалтингове Об’єднання “Навігатор” було створене весною 1999 го року. До його складу увійшли представники різноманітних проектів, компаній, фірм та підприємств, найкращі працівники-практики, які працюючи в їх складі набували та удосконалювали свої професійні навики та ділові якості. Таким чином, Консалтингове Об’єднання “Навігатор” створювалась з метою об’єднання в єдине ціле команди однодумців та партнерів у виконанні завдань, які ставляться замовниками.

Ми активно працюємо в галузі юридичного, економічного та менеджмент-консультування загалом, реалізуючи в своїй діяльності принцип комплексності обслуговування, надаючи консультації, які максимально вирішують проблеми та питання, що виникають у наших замовників. Крім того, використовуючи надійну систему партнерських взаємозв’язків ми забезпечуємо широке представництво інтересів клієнтів у всіх регіонах України та багатьох зарубіжних країнах.

Наші консультанти працювали в проектах на ВАТ “Коростеньхіммаш”, ВАТ “Rada S.A.”, ВАТ “Кварц”, ВАТ “Отинійська меблева фабрика”. Ми виконували роботи для Української Асоціації Менеджмент Консультантів та ТОВ “Arthur Andersen Kyiv”. Сьогодні нашими клієнтами є ВАТ “Електровимірювач”, ВАТ “Ніжинський Механічний завод”, “Буковинський Нафтогазовий Комплекс”, “Київ – Берлін - Сервіс”, Лабораторія контролю якості лікарських засобів Інституту гігієни та медичної екології, Комунальне Підприємство “Житло - інвест – УКБ”, Державна служба лікарських засобів та виробів медичного призначення, Красноїльський та Берегометський ДОКи, Проект TACIS “Реструктуризація Українських підприємств” та компанія BearingPoint, Конотопський завод будматеріалів, Чернівецький Цегельний завод, Група компаній “ТММ”, “Куп’янський молочно консервний комбінат”, Завод «Ліфтмаркет», ТОВ «Дезомарк», Нікопольський Кранобудівний Завод, Група компаній «Стоїк» та інші підприємства та фірми, міська Рада м.Чернівці, Кам’янця-Подільського.

Стратегія компанії полягає в реалізації нових національних стандартів обслуговування на ринку консалтингових послуг України. Їх суть - в орієнтації на досягнення максимального ефекту для замовника, організації  роботи компанії таким чином, щоб реалізовувати ідею замовника починаючи від її формулювання та закінчуючи отриманням корисного результату. Поєднання та застосування знань з права, економіки та менеджмент-консалтингу забезпечує всебічність, повноту та комплексність у вирішенні завдань, які ставляться перед компанією.

Зважаючи на те, що основним своїм капіталом компанія вважає своїх працівників, ми впевнені в успіху та прогресивному розвитку. Професіоналізм, творчість, нестандартність, швидкість – такі основні якості наших консультантів. Нове покоління обирає пропонує та реалізує нову якість!
Розвиток бізнесу Обслуговування бізнесу
Створення бізнесу
Описання та формалізація ідеї, цілей, завдань та шляхів її реалізації. Побудова стратегії і тактики розвитку бізнесу, території, сегмента. Написання Стратегії чи Плану розвитку як робочого документу
Інвестування
Описання та формалізація ідеї, цілей, завдань та шляхів її реалізації. Побудова стратегії і тактики розвитку бізнесу, території, сегмента.
Управління бізнесом
Написання Стратегії чи Плану розвитку як робочого документу...
Купівля -Продаж Бізнесу
Побудова стратегії і тактики розвитку бізнесу, території, сегмента. Написання Стратегії чи Плану розвитку як робочого документу...
Оцінка, Діагностика
Описання та формалізація ідеї, цілей, завдань та шляхів її реалізації. Написання Стратегії чи Плану розвитку як робочого документу...
Бізнес-План
Написання Стратегії чи Плану розвитку як робочого документу...
Бізнес-Біржа
Описання та формалізація ідеї, цілей, завдань та шляхів її реалізації. Побудова стратегії і тактики розвитку бізнесу, території, сегмента.
Юридичні послуги
Створення, ліквідація та банкрутство компаній, корпоративне право. Супроводження договірних правовідносин. Арбітражний процес. Отримання ліцензій, дозволів, сертифікатів. Податкове право. Трудові правовідносини: контракти, внутрішні документи компаній, звільнення, вирішення спорів. Правовий аналіз проблем та шляхів їх вирішення. Захист авторських прав...
Бухгалтерські послуги
Бухгалтерське супроводження підприємств з невеликими об’ємами при відсутності бухгалтерської служби на підприємстві. Підготовка та здача податкової, статистичної світності підприємств, які тимчасово не здійснюють фінансово-господарську діяльність...
Послуги з управління людськими ресурсами
HR- консалтинг. Забезпечення персоналом. Створення корпоративних засобів масової інформації. Організація корпоративних заходів. Тренінги...

 

 

01001, м. Київ,                                                                  вул. Мала Житомирська, 16/3, офіс 4

Mala Zhytomyrska street, 16/3, office 4              01001, Kyiv, Ukraine

Тел:+ 38 044 537 63 30
Тел:+ 38 044 537 63 29
Тел/факс:+ 38 044 279 59 23
E - mail : info[at]navigator.net.ua